Zpět

Webové stránky pro Advokátní kancelář

Responzivní webové stránky pro advokátku Mgr. Michaelu Kozákovou

Osobní prezentace advokátky se základní nabídkou služeb. Web vychází z grafických návrhů homepage, jedné obecné podstránky, která slouží pro prezentaci služeb, osobního profilu a užitečných odkazů. Dále jsme navrhovali podstránku s kontaktními informacemi.

Na projektu si ceníme možnosti použití profesionálních fotografií od námi doporučeného fotografa.

 

Provedené práce

Obrázek

Michaela Kozáková o nás říká

Po mém rozhodnutí nechat si udělat profesionální a hlavně jiné webové stránky jsem si udělala průzkum trhu společností zabývajících se tvorbou webových stránek. Zaujaly mě nejen webové stránky, ale následně také nabídka společnosti Extra-web, s.r.o. Nejvíce však oceňuji jejich profesionální, osobní a vstřícný přístup, a to i po ukončení spolupráce v případě mých různých technických dotazů. Webovky mají rozhodně nápad a jsou opravdu krásné. Tuto společnost můžu určitě doporučit.

O klientovi

Michaela Kozáková, advokátka zapsaná v České advokátní komoře, v současné době vykonává advokacii jako samostatná advokátka. Je členkou skupiny advokátů specializujících se na náhradu újmy na zdraví. Spolupráce s Michaelou neměla jedinou chybu či zaseknutí. Dostali jsme základní „notičky“, kterých se držet a jinak volnou ruku. I díky investici do profesionálních fotografií jsme mohli vytvořit osobní / profesní web, jak se patří. Image a základní prezentace služeb a kontaktních údajů – cíl, který se nám podařilo stylově splnit.