Zpět

Mikrostránka pro Advantage cars – Detailing

Dbáte na vzhled svého plechového miláčka? Pak vám pomůže firma ADVANTAGE CARS. My si zase potrpíme na vzhled webových stránek, a proto jsme pomohli jí. Pro detailing vozidel jsme vytvořili jednoduchou, účelnou, a především plně responzivní mikrostránku.

Obrázek

Lukáš Franěk o nás říkáMarketingový ředitel společnosti ADVANTAGE CARS s.r.o.

Profesionálové z firmy Extra-web mě oslovili právě ve chvíli myšlenkového vývoje nového webu. Dostal jsem nabídku na řešení, která nešla odmítnout. Spolupráce na vývoji byla perfektní a odpovídala nejvyšším standardům. Velmi mile mě v průběhu prací překvapilo, že reagovali na mé komentáře ve večerních hodinách i během víkendů.

Nový web byl spuštěn rychle a ve vysoké kvalitě. Cením si toho, že práce pro ně nekončí jen vývojem webu, ale že jsou neustále k dispozici i pro další rady a konzultace z jejich oboru a že tato zpětná vazba je objektivní.

Důkazem mé spokojenosti je také to, že rád firmu Extra-web doporučuji všem svým obchodním partnerům, kteří projeví zájem mít nový web na podobně vysoké úrovni.

Partnerství s firmou Extra web si vážím a děkuji za něj.

O klientovi

Firma Advantage-Cars, s.r.o. je prodejce luxusních vozů. Zabývá se mimo standardních služeb autosalonu také plnohodnotným servisem luxusních značek jako Lamborghini, Bentley, Bugatti, Aston Martin a dalších.

Advantage Cars se účastní celé řady prestižních akcí.