Zpět

Vytvoření webových stránek pro Seawolfa

Kompletní internetové řešení pro potápěčskou školu

Hlavním cílem bylo vytvoření sítě webových stránek, které vždy odpovídají dané specializaci (typu kapitánského průkazu), nebo potápění.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu firmu, která poskytuje více kurzů (přičemž každý je něčím speciální) jsme zvolili podobný vzhled stránek, aby návštěvník vždy věděl, že je u firmy SeaWolf, ať už si čte o potápěčských kurzech, nebo o kurzech kapitánských.

Webové stránky přináší výborné výsledky díky propracovanému internetovému marketingu a neustálé aktualizaci. Slouží kromě získávání nových klientů také jako zdroj informací pro stávající klienty.

Provedené práce

  • 1
  • 2

Ing. Jan Wolf o nás říkáMajitel společnosti SeaWolf, s.r.o.

V návaznosti na plnění námi dohodnutých podmínek vzájemné spolupráce , bych Vám rád rád vyjádřil touto cestou poděkování . Zejména mne velmi příjemně překvapila přesnost Vámi realizovaných analýz trhu a stanovení efektivního postupu při získání předních marketingových pozic na internetu. Vámi navržená optimalizace mých stránek a následná péče o ně by měla být vzorem pro ostatní. Po dlouhé době mám pocit, že jsem našel konečně firmu, která rozumí mým požadavkům a umí na ně bez zbytečných odkladů pružně reagovat.

O klientovi

Potápěčská škola a jachtařská akademie, která je dlouhodobě jedničkou na českém trhu s potápěčskými a jachtařskými kurzy. Firma SeaWolf má již více než 15ti leté zkušenosti s potápěním (instruktor Ing. Jan Wolf má za sebou již úctyhodných 6.000 ponorů). Ročně vyškolí stovky potápěčů.