Zpět

Vytvoření webových stránek pro GEOTOUR

Originální služba – kombinace plavby lodí a ježdění na kole po ostrovech a pobřeží Jadranu si žádala originální zpracování webových stránek.

S ohledem na časté aktualizace webových stránek byl jedním ze samozřejmých požadavků redakční systém – maximálně přizpůsobený tomu co společnost potřebuje (plavební cesty, termíny plavebních cest, fotogalerie, aktuality, a další).

Grafika měla navodit příjemnou atmosféru se kterou se lidé setkají i pokud se rozhodnout službu využít.

Ve spolupráci s design studiem byla vytvořena virtuální prohlídka lodi, která umožňuje návštěvníkovi projít si podpalubí lodi a udělat si tak detailní představu o konkrétní lodi na které by rád plul.

Provedené práce

  • Homepage
  • Průvodce
  • Termíny

Zdeněk Kukal o nás říkáMajitel společnosti GEOTOUR

Potřebovali jsme nový web. Životnost toho starého vzniklého v r. 1998 jsme prodlužovali postupným flikováním. Byl to už pěkně uleželý kostlivec ve skříni a do té změny se nám nechtělo. Nakonec jsme loni oslovili pět webařských firem – všechny na osobní doporučení. Nabídky jsme porovnali. Extra-web jsme vyhodnotili jako nejlepší podle celkového pocitu z osobního jednání a jako druhý nejlepší podle ceny, celkově na prvním místě. Nezklamali jsme se. Příjemná spolupráce, transparentní a profesionální přístup, dobré nápady, empatie vůči našemu specifickému produktu a našim zvláštním potřebám. Strukturu jsme navrhovali společně, při využití zkušeností obou stran. Po několika týdnech intenzivní práce na obou stranách máme od ledna 2013 web, za který se už stydět nemusíme. Mockrát zažité „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“ u Extra-webu neplatí – po roce spolupráce jsme se ještě nedočkali žádných chytáků – dodatečných skrytých poplatků apod.. Co se domluví, to platí. A tím to nekončí – připravujeme spolu nové věci – web je totiž navržen tak, že umožňuje další postupný rozvoj.

O klientovi

Jedna z prvních cestovních kancelářích v ČR po roce 1989 s netradičním programem Kololoď, o kterém jste mohli slyšet jak v televizi tak v rádiu, případně číst v tisku.