Zpět

Web a rezervační portál – Charter lodí

Úspěšný projekt, který řadu let fungoval potřeboval redesign. Pohráli jsme si s responzivitou i s UX. Uživatelé si tak pronajmou loď jednodušeji a rychleji než na starém webu.

Kromě toho jsme kompletně přepracovali pozadí rezervačního systému tak aby vyhledávání i rezervace lodí fungovala bleskurychle.

Provedené práce

Obrázek

Ing. Jan Wolf o nás říkáMajitel společnosti SeaWolf, s.r.o.

V návaznosti na plnění námi dohodnutých podmínek vzájemné spolupráce , bych Vám rád rád vyjádřil touto cestou poděkování . Zejména mne velmi příjemně překvapila přesnost Vámi realizovaných analýz trhu a stanovení efektivního postupu při získání předních marketingových pozic na internetu. Vámi navržená optimalizace mých stránek a následná péče o ně by měla být vzorem pro ostatní. Po dlouhé době mám pocit, že jsem našel konečně firmu, která rozumí mým požadavkům a umí na ně bez zbytečných odkladů pružně reagovat.

O klientovi

Potápěčská škola a jachtařská akademie, která je dlouhodobě jedničkou na českém trhu s potápěčskými a jachtařskými kurzy. Firma SeaWolf má již více než 15ti leté zkušenosti s potápěním (instruktor Ing. Jan Wolf má za sebou již úctyhodných 6.000 ponorů). Ročně vyškolí stovky potápěčů.