Zpět

Tvorba webových stránek pro projekt Rezidence Kateřinky

První dojem rozhoduje a na to jsme při tvorbě webu pro developerský projekt Rezidence Kateřinky mysleli. Na homepage je interaktivní vizualizace celého domu a celým webem vás provází spousta fotografií ze stavby i interiéru domu. Vše je barevně sladěné s webovými stránkami developerské společnosti.

Prohlédněte si konkrétní podstránky

Provedené práce

Obrázek

Naďa Hlaváčková o nás říkáMarketing, obchod společnosti Akro Real, a.s.

Po téměř dvaceti letech strávených v oblasti marketingu a public relation a opravdu mnoha osobních zkušenostech s různými partnery (a že to byly společnosti velké a v oboru dobře etablované), které nám stejně jako Vy, pomáhaly s realizací našich, ať už projektových, tak korporátních webových stran, si nesmírně vážím třech faktorů, které žel zdaleka nejsou běžnou součástí služeb v této oblasti; kvalitní komunikace, nápaditosti a vstřícnosti a ty jsou, alespoň pro mne, měřítkem profesionální společnosti. Mohu říct, že spolupráce s Vaší společností, a to již na třetím projektu, splňuje všechna tato kritéria. Děkuji za kvalitní, a již by se dalo říct, že i za dlouhodobou spolupráci.

O klientovi

Společnost se správným člověkem – Naďou Hlaváčkovou – na marketingově-obchodním postu. Kvalitní, flexibilní a velmi plodná spolupráce již na několika projektech.

Věříme, že nám tato dlouhodobá spolupráce ještě dlouho vydrží a těšíme se na další společně realizované projekty.