Zpět

Webové stránky pro KAVAN

Redesign webových stránek KAVAN.cz včetně kompletního přenesení všech produktů do nové verze webu. Web kompletně proveden v responzivním designu.

Prohlédněte si podstránky webu:

Provedené práce

Obrázek

Milan Kavan o nás říkáMajitel společnosti KAVAN, s.r.o.

Se společností Extra -web spolupracujeme již od jejího vzniku. Jedná se o oblast tvorby naší WEB prezentace po její technické a grafické stránce, SEO optimalizace na vyhledávačích Google a Seznam a tvorbu reklamních kampaní PPC . Pracovníci společnosti se mohou chlubit vysokou technickou erudicí. Mohou se chlubit dobrou invencí při tvorbě reklamních inzerátů a estetickým a přehledným zpracováním grafických výstupů. Spolupracovníci ve firmě Extra-web, v mezích svých možností, vycházejí pružně vstříc našim požadavkům na průběžnou inovaci našeho WEBU, případně eShopu. Dobrá práce společnosti Extra-web s.r.o. vede k dobré informovanosti našich zákazníků a nemalou měrou přispívá k prosperitě naší firmy.

Spolupráci s Extra-webem mohu jen doporučit.

O klientovi

Firma KAVAN, s.r.o. se zabývá bezpečnostními dveřmi, zámkovými systémy a stojí za uznání, že je na trhu již od roku 1927. I přes tuto tradici musí brát ohled na internet a chce být i na internetu nejlepší.