Navigace

Webdesign

Promyšlený a vizuálně zajímavý webdesign musí upoutat návštěvníka. Při webdesignu využíváme wireframů (modelů) i prototypů, které významným způsobem zvýší výslednou kvalitou designu.


Grafický návrh je vždy jedinečný s ohledem na korporátní identitu firmy, s ohledem na cílovou skupinu webu a na cíle, která má plnit.

Grafickým návrhem web začíná dostávat konkrétní podobu a je to z pohledu zákazníka rozhodně nejvýznamnější milník v tvorbě webu.

Co tvorba webdesignu obnáší?

Skica

Skica je nenahraditelná zejména při formování samotného nápadu. Je výbornou pomůckou také při vysvětlování designu klientům. Skicou začínáme většinu našich projektů a u skici přemýšlíme nad základními prvky webu a nad celkovou funkcionalitou a provázaností jednotlivých prvků.

Interaktivní prototyp

U větších projektů vytváříme interaktivní prototyp, který už umožňuje si většinu webu projít a odladit si rozmístění prvků na jednotlivých podstránkách. Jeho podstatnou výhodou je možnost jednoznačně definovat provázanost jednotlivých sekcí webu.

Interaktivní prototyp je stále využívanější metodou při návrhu webu.

Informační architektura

Obsah na webu je nutné logicky uspořádat tak, aby uživatel jednoduše našel to co hledá. To je úkolem kvalitní informační architektury webu, která vychází z analýzy klíčových slov.

Z informační architektury se následně vychází jak při webdesignu, tak při tvorbě obsahu pro web.

Kolik stojí vytvoření webových stránek?

Pokud máte rozpočet na web nižší než 50.000,- Kč, tak pro vás velmi pravděpodobně nebudeme vhodný partner. Realizovat web pod tuto částku by pro nás znamenalo, že bychom jej platili z vlastního za vás.

Pokud máte rozpočet mezi 50.000,- Kč – 300.000,- Kč jsme pro Vás z našeho pohledu ideální partner a dokážeme Vám poskytnout skvělou službu.


Napište nám a zjistěte jak vám můžeme pomoci s online marketingem.

Chci konzultaci zdarma

Už jste se rozhodli? Napište nám nebo zavolejte a domluvíme s Vámi podrobnosti.

Kontakt
Zavřít