Webdesign

Promyšlený a vizuálně zajímavý webdesign musí upoutat návštěvníka. Při webdesignu využíváme wireframů (modelů) i prototypů, které významným způsobem zvýší výslednou kvalitou designu.

Informační architektura

Obsah na webu je nutné logicky uspořádat tak, aby uživatel jednoduše našel to co hledá. To je úkolem kvalitní informační architektury webu, která vychází z analýzy klíčových slov.

Z informační architektury se následně vychází jak při webdesignu, tak při tvorbě obsahu pro web.

Skica

Zatím se nám nepodařilo kresbu na papír nahradit žádnou modernější metodou. Skicou začínáme většinu našich projektů a u skici přemýšlíme nad základními prvky webu a nad celkovou funkcionalitou a provázaností jednotlivých prvků.

Interaktivní prototyp

U větších projektů vytváříme interaktivní prototyp, který už umožňuje si většinu webu projít a odladit si rozmístění prvků na jednotlivých podstránkách. Jeho podstatnou výhodou je možnost jednoznačně definovat provázanost jednotlivých sekcí webu.

Jeden z prototypů si můžete proklikat zde.

Grafický návrh

Grafický návrh je vždy jedninečný s ohledem na korporátní identitu firmy, s ohledem na cílovou skupinu webu a na cíle, která má plnit.

Grafickým návrhem web začíná dostávat konkrétní podobu a je to z pohledu zákazníka rozhodně nejvýznamnější milník v tvorbě webu.


Kvalitní a propracované stránky jsou základ

Vytvoříme pro vás úspěšné webové stránky kam se návštěvníci budou rádi vracet

Napište nám