Tvorba webových stránek

Ukážeme vám jak v CRITICAL vytváříme webové stránky. Pro někoho je tento proces zcela neznámou, někteří mají tušení jen okrajově a další znají tvorbu internetových stránek velmi dobře. Jsme tu pro vás a připraveni společně tímto procesem projít až k vytouženému cíli. Naší vizí je tvořit špičkové webové stránky, které budou přínosem pro majitele i návštěvníky.

Prohlédněte si naše reference

Analýza

Tvorba webových stránek na míru by měla vždy začít analytickou prací. Projekty www stránek bez úvodních analýz často končí v „odpadkovém koši“, proto mnoho redesignu web stránek nedopadne úspěšně.

Webdesign

První co lidé při vstupu na webové stránky vidí je grafická podoba vytvořených www stránek. Je nutné je tedy co nejrychleji zaujmout a předat jim ty správné informace, které ke svému rozhodnutí potřebují.

Redakční systém

Používáme WordPress. Nestydíme se za to, jsme na to hrdí. Kvalita tohoto řešení již přesvědčila nejednoho zarputilého odpůrce otevřených řešení.

Redakční systém implementujeme do všech webů, které tvoříme. Veškerý textový a obrázkový obsah je tak možné editovat prostřednictvím redakčního systému stejně jednoduše, jako byste to dělali například v programu Word.

Obsah webu

Vytvoření webových stránek se neobejde bez kvalitního obsahu. Internetové stránky naplníme existujícím obsahem a upravíme vhodně do podoby nového webu. Pokud žádný obsah neexistuje, nebo je nedostatečný, pomůžeme s jeho naplánování,  vytvořením a distribucí.

Testování a školení

Každou webovou prezentaci, kterou vytvoříme, tak  otestujeme, abychom zaručili bezchybnou funkčnost po spuštění. Zároveň vás proškolíme tak, abyste uměli redakční systém, bez obav ovládat.


Proces tvorby webových stránek

Chcete se poradit ohledně nových webových stránek, nebo propagace stávajících?

Kontaktujte nás