Zpět

Vytvoření webových stránek pro Yogoterie

Pro nový produkt Frozen Yogurt společnosti YOGOTERIE s.r.o. jsme připravovali webové stránky úplně od nuly.

Webové stránky mají zajímavý design, který má na první pohled zaujmout a koresponduje s celkovou komunikací firmy (ať už prostřednictvím textů či obalu produktu).

Web je plně responzivní – zobrazí se bez problémů na všech zařízeních.

Do webových stránek byl implementován věrnostní program pro zákazníky Yogoterie, kteří získají věrnostní kartu.

Provedené práce

Obrázek

Martina Krupauerová o nás říkáJednatelka společnosti YOGOTERIE s.r.o.

Pana Slavomíra Gavendu ze společnosti Extra-web jsme oslovili na základě doporučení našeho grafika, který s nimi měl sám v minulosti velmi pozitivní zkušenost při vytváření vlastního webu. Již od našeho prvního setkání jsme poznali, že máme možnost spolupracovat s opravdovými profesionály, kteří své práci naprosto rozumí. Extra-web nám vytvořil skvěle propracovanou a nadčasovou webovou stránku, která se skvěle hodí k produktu, který nabízíme, je přehledná a uživatelsky snadno přístupná. Nový web byl hotov v krátkém čase a od začátku fungoval bez jakýchkoli problémů. Na naše pozdější požadavky a dotazy pánové z Extra-webu reagovali vždy obratem a se 100 % snahou a ochotou vyjít zákazníkovi vstříc. Spolupráci s Extra-webem můžeme tedy po naší zkušenosti každému jedině doporučit!

O klientovi

Frozen yogurt – u nás zatím nepříliš známá pochoutka, která se pomalu ale jistě dostává do povědomí. Po ochutnání v zahraničí se ho trojice mladých ambiciózních lidí rozhodla přivézt a předtsavit i v ČR.

Před vypuštěním do světa nenechali nic náhodě – vyladili příchutě, nechali si zpracovat kvalitní korporátní identitu, perfektně navrhnout stánek i web. Při otevření vše fungovalo, jak má a my doufáme, že ještě hodně dlouho fungovat bude.