Zpět

Vytvoření webových stránek pro Art Campus – Literární akademie

Webové stránky pro soukromou vysokou školu.

Tuto zakázku jsme přijali s otevřenou náručí a za úspěch ve výběrovém řízení na tvorbu nových webových stránek jsme velmi rádi. Tvořit webové stránky pro školu byla trošku výzva. Jedná se o relativně specifický obor – s lidmi, kteří působí v oblasti školství se ohledně obchodu či marketingu hůře komunikuje a zpočátku jsme se báli, že se nesejdeme v názorech na to, jak by měl web vypadat. Naštěstí se v tomto institutu nachází funkce / osoba, která je zodpovědná za marketing, která marketingu rozumí a ví, co je třeba. Pokud se narazí na schopného marketéra, projekt je v podstatě předurčen k úspěchu.

Od skic a řešení rozsáhlejší struktury webu, přes zeštíhlování obsahu, design, přizpůsobení redakčního systému, až po řešení responzivního chování webu, šlo vše hladce a tak, jak má.

Proto vznikl web, za který se, myslíme, ani my ani klient nemusí stydět, a který nasadil laťku webům ve školství, které nejsou tolik povedené a funkční (a že jich je). Třešničkou na dortu je responzivní chování webu, čímž mnoho webů v této oblasti také nedisponuje.

Provedené práce

Obrázek

Magda Hladká o nás říkáMarketingová specialistka společnosti International ART CAMPUS Prague, s. r. o.

Když jsme v únoru 2014 realizovali výběrové řízení na dodavatele nových webových stránek, doporučil mi známý z oboru oslovit s poptávkou také společnost Extra-web. „Ty určitě oslov. My jsme s nima dělali a bylo to super. Všechno rychlý a bez problémů. A ten web od nich je fakt hezkej…“ Ale věřte tomu… Nicméně poptávka odešla.

Ještě ten den nás kontaktoval zástupce firmy a během dvou dnů dorazila i výborně zpracovaná nabídka, včetně ukázkového portfolia hotových projektů. Tehdy už bylo jasné, že kamarádovo doporučení je opodstatněné.

Po konečném rozhodnutí a společné schůzce se věci daly do pohybu. Plánek struktury, wireframe, grafický návrh. Téměř vše se povedlo na první dobrou. Zapracování připomínek, naplnění textem, spuštění responzivity. Zajištění hostingu, školení redakčního systému, zprostředkování překladu do angličtiny… Hotovo.

Jestli se mě dnes zeptáte, zda i vy máte svůj projekt svěřit do rukou týmu z Extra-webu, řeknu vám: „Ty určitě oslovte. My jsme s nima dělali a bylo to super. Všechno rychlý a bez problémů. A ten web od nich je fakt hezkej.“

O klientovi

Soukromá vysoká škola, která stále rozšiřuje své portfolio služeb. Mimo pokračování v Literární akademii se rozrůstá o Institut zdravotních a sociálních služeb a poskytuje tak vzdělání v nepříliš tradičních oborech, které se stále dostávají do popředí.

Marketing nenechávají náhodě, pevný řád a koncepci mu dává marketingová specialistka Magda Hladká, která s námi spolupracovala právě při tvorbě webových stránek.

Spolupráce s lidmi na svém místě je vždy bezproblémová – komunikace, zkušenosti a správná míra citu a inovativního myšlení – to vše je potřeba ke zvládnutí propagace větší organizace, jakou tato soukromá škola je. Spolupráce na tomto projektu měla patřičnou úroveň, která je znát především na jejím výsledku.