Zpět

Vytvoření webových stránek pro ADVANTAGE CARS

Vytvoření plně responzivních webových stránek s napojením na systém skladových vozů.

Při vytváření webových stránek byl kladen velký důraz na design a funkčnost webových stránek.

Webdesign a zpracování webových stránek mělo na první dojem vzbudit atmosféru při nákupu a vlastnictví prémiového vozu a samozřejmě poskytovaný servis společnosti.

Databáze skladových vozů, které jsou v nabídce byla napojena na systém, ve kterém jsou vozy na autosalonu evidovány. K aktualizaci skladových vozů a jejich údajů tak dochází naprosto automaticky 3x denně.

Procházení skladových vozů jsme se snažili maximálně usnadnit vhodně zvoleným filtrem, který umožňuje jednoduše zúžit hledání na požadovanou oblast zájmu klienta.

Provedené práce

Obrázek

Lukáš Franěk o nás říkáMarketingový ředitel společnosti ADVANTAGE CARS s.r.o.

Profesionálové z firmy Extra-web mě oslovili právě ve chvíli myšlenkového vývoje nového webu. Dostal jsem nabídku na řešení, která nešla odmítnout. Spolupráce na vývoji byla perfektní a odpovídala nejvyšším standardům. Velmi mile mě v průběhu prací překvapilo, že reagovali na mé komentáře ve večerních hodinách i během víkendů.

Nový web byl spuštěn rychle a ve vysoké kvalitě. Cením si toho, že práce pro ně nekončí jen vývojem webu, ale že jsou neustále k dispozici i pro další rady a konzultace z jejich oboru a že tato zpětná vazba je objektivní.

Důkazem mé spokojenosti je také to, že rád firmu Extra-web doporučuji všem svým obchodním partnerům, kteří projeví zájem mít nový web na podobně vysoké úrovni.

Partnerství s firmou Extra web si vážím a děkuji za něj.

O klientovi

Firma Advantage-Cars, s.r.o. je prodejce luxusních vozů. Zabývá se mimo standardních služeb autosalonu také plnohodnotným servisem luxusních značek jako Lamborghini, Bentley, Bugatti, Aston Martin a dalších.

Advantage Cars se účastní celé řady prestižních akcí.