Navigace

Redakční systém WordPress

Věděli jste, že 17% webových stránek na světě je
poháněno WordPressem?
WordPressu důvěřují i velké firmy jako je Baťa, Coca Cola a mnoho dalších?


WordPress jako základ pro tvorbu webu využíváme již více než 10 let. Známe jeho přednosti i jeho omezení. Postavili jsme na něm různorodou paletu webových stránek od mikrostránek přes weby se spoustou obsahu a vysokou návštěvností. V oblasti WordPressu jsme profesionálové.

1. Nezávislost na dodavateli

Díky tomu, že je WordPress tak rozšířeným systémem, nehrozí, že by s webovými stránkami od nás neuměl nikdy jiný,  než my pracovat. Můžete se tak cítit bezpečněji a méně závislí.

2. Žádné náklady na další provoz stránek

WordPress si můžete po dokončení webových stránek sami upravovat dle potřeby. Poradí si s ním po chvíli i průměrně zdatný programátor. Údržba webových stránek vás tak nebude stát spoustu peněz.

Vzhledem k tomu, že se web vždy přizpůsobí konkrétní firmě, ve většině případů není vůbec potřeba zasahovat v průběhu života webových stránek do kódu stránek. Vše potřebné si je schopna firma editovat pomocí redakčního systému.

3. Práce s fotkami a médii

Jednoduchá knihovna médií usnadní přidávání fotek a obrázků na web. Obrázky nahrajete jednoduše přetažením z vašeho počítače. Systém obrázky automaticky zmenší do potřebného rozměru. Stejně jednoduše můžete přidávat i další soubory – například PDF soubory ke stažení.

4. Systém publikace a uživatelské role

Nový obsah na webových stránkách může procházet schvalovacím procesem. Stránky můžete tvořit v redakčním systému a publikovat je, až když budete mít jistotu, že je chcete opravdu dát na web.

V systému můžete mít různé uživatelské účty, přičemž každému lze nastavit různá práva. Sekretářka tak může mít možnost editovat Novinky, zatímco jiný zaměstnanec může mít oprávnění editovat obsah stránek.

5- SEO – optimalizace pro vyhledávače

Od začátku je v systému kladen důraz na SEO. Systém sám se automatizovaně stará o to, aby zásadní parametry stránek odpovídali aktuálním konvencím v SEO. Pro profesionály podporuje celou řadu dalších funkcí, které usnadní práci s obsahem, umožní detailnější analýzu konkrétnějších stránek, apod.

6. Nezávislost na platformách a technologiích

WordPress lze nainstalovat na většinu webhostingových serverů, nevyžaduje žádné speciální nastavení.

WordPress ovládáte stejně ať už používáte Windows, Mac OS nebo Linux. Díky webové platformě se můžete připojit na web i z lobby baru kteréhokoli hotelu.

7. Flexibilita

Systém lze rozšiřovat o nové funkce. Potřebujete po roce podporu jazykových mutací? Chcete mít mobilní verzi webových stránek? Díky modulovatelnosti systému lze nové funkce do systému dostat dle potřeby i několik let potom, co byl web vytvořen.

8. Dostupnost odkudkoli

Webové stránky můžete editovat v práci, doma, nebo v kavárně na tabletu u šálku dobré kávy. Na cestách můžete rychle upravit obsah vašeho webu i pomocí mobilního telefonu.

Administrace je webová, nevyžaduje tedy žádnou instalaci dalšího softwaru na váš počítač.

9. Jednoduchost ovládání

Obsah editujete v jednoduchém vizuálním editoru, se kterým je práce podobná jako s Wordem. Zvládne to každý. Navíc vás zaškolíme přímo na vašem webu zdarma.

10. Rozšířitelnost

WordPress používají i ty největší, celosvětové firmy. Díky masivnímu rozšíření dochází k neustálým aktualizacím systému. Kromě vysoké bezpečnosti je tak zajištěn i neustálý vývoj ať už uživatelského rozhraní, tak samotného redakčního systému.


Už jste se rozhodli? Napište nám nebo zavolejte a domluvíme s Vámi podrobnosti.

Kontakt

Prohlédněte si naše další reference a podívejte se jak jsme pomohli jiným společnostem

Reference
Zavřít