O nás

Jsme možná první digitální agentura, která považuje kritické myšlení za významnější předpoklad pracovního úspěchu než střih plnovousu či sladění dřevěného motýlka s barvou kšand. A určitě první, která si kritický princip vetkla přímo do svého názvu.

Nemáme obchodní zástupce

Už nás nebavily dohody dohodnuté nekompetentními obchodními zástupci, za účelem získání provize bez skutečného smyslu pro obě strany. Proto jsme se rozhodli úplně rozpustit obchodní oddělení a obchodovat si projekty sami.

Vždy s vámi bude jednat kompetentní osoba a vždy se bude jednat o majitele a zároveň jednatele společnosti.

Jsme kritičtí

Schůzky s námi jsou specifické. Nepíšeme si do bloku vše co řeknete abychom to potom pečlivě přepsali do e-mailu s nabídkou, ale kriticky oponujeme a snažíme se poskytnout jiný náhled na věc. Rádi věci zlepšujeme a zkrášlujeme.

Nejsme nováčci

Naši práci děláme nejlépe jak umíme a to dlouhodobě. Chceme poskytovat kvalitní služby v našem průmyslu i za 5, 10 či 20 let.

Nejsme parta nadšenců, která si přišla hrát za peníze investora. My si na sebe musíme vydělat. Stejně tak jako si díky nám musí být schopen klient vydělat na námi poskytované služby.

Proto se maximálně soustředíme na to skutečně potřebné, tedy na to co vám přináší profit, ne na pozlátka.

Co dělá Critical Criticalem

1. Jednáme férově
Jsme česká firma s jasnou vlastnickou strukturou, která působí na trhu už skoro 10 let, a po celou tu dobu se chováme stále stejně. Transparentně, čestně a férově – k zákazníkům i obchodním partnerům. A jelikož neplánujeme v dohledné době vpustit do společnosti žádného dravého investora, zdá se, že v tomto modu budeme fungovat ještě aspoň dalších 10 let.
2. Nejsme start-up
I když se zásobujeme kvalitní kávou , máme smysl pro humor a větší část produktivního věku stále ještě leží před námi, nelze nás považovat za součást současné módní vlny start-upů. Vždyť jsme začínali v době, kdy slovo start-up snad ještě ani neexistovalo. Máme jasnou představu o tom, kdo jsme, kdo je náš klient a jaká je naše cena. No a už vůbec nejsme hipsteři.
3. Netrpíme iluzí nekonečného růstu
Snad každá firma chce růst, přijímat nové zaměstnance a získávat stále víc a víc klientů. Až na nás. Vyhovuje nám, že máme se zákazníky blízký vztah, že se jim můžeme věnovat na maximum a nemusíme plánovat budoucí kvartály a pětiletky. Navíc nám naše kritické myšlení říká, že neomezený růst je tak trochu logický nesmysl.
4. Jsme specialisté
Umíme toho relativně málo. Ale to, co umíme, umíme fakt dobře. Podle nás to je mnohem lepší než umět všechno, ale blbě.
5. Vážíme si zákazníků
To sice tvrdí každý, ale my to navíc dokážeme i zdůvodnit. Nejedeme masový prodej jednorázového zboží a náš obor je dost konkurenční, takže spokojení zákazníci jsou pro nás prakticky nezbytností. Navíc nám vyhovují trvalé, kvalitní vztahy, proto do nich investujeme hodně energie a zákazníci nám nejsou lhostejní ani mnoho let po dokončení projektu.
6. Neprodáváme prázdný čas
Neúčtujeme si přípravy na schůzky, rady po telefonu nebo každou minutu času, kterou s projektem strávíme. Jednak by nás to nebavilo, jednak nám to přijde trošičku nedůstojné. Jsou firmy, kde se zákazníci bojí na cokoli zeptat, aby jim hned nezacinkala faktura za konzultační služby. Nás se můžete zeptat kdykoli na cokoli a vždy se vynasnažíme udělat si čas na odpověď.
7. Nedržíme zákazníky v nevědomosti
Své kroky zákazníkům vysvětlujeme a nevyděláváme na tom, že klienti často nevědí, jakou hodnotu má ta která služba. Bylo by snadné prodávat vzduch, ale my to prostě neděláme.
8. Partnerům platíme svědomitě
To znamená k datu splatnosti, či dokonce ještě v předstihu. Díky tomu jsme si s nimi vybudovali výborný obchodní vztah, který nám pomáhá dodržovat dohodnuté termíny a lépe plánovat výrobní kapacity.
9. Naše ceny jsou konečné
Nesnižujeme uměle cenu ve výběrovém řízení, abychom ji následně nenápadně navýšili prostřednictvím víceprací nebo v rámci servisu při provozu webových stránek.


Kvalitní a propracované stránky jsou základ

Vytvoříme pro vás úspěšné webové stránky kam se návštěvníci budou rádi vracet

Napište nám