O nás

Tvorbou webových stránek a internetovým marketingem se zabýváme již 10 let. Realizovali jsme již stovky různě rozsáhlých webových projektů pro firmy z nejrůznějších oborů.

Nemáme obchodní zástupce

Už nás nebavily dohody dohodnuté nekompetentními obchodními zástupci, za účelem získání provize bez skutečného smyslu pro obě strany. Proto jsme se rozhodli úplně rozpustit obchodní oddělení a obchodovat si projekty sami.

Vždy s vámi bude jednat kompetentní osoba a vždy se bude jednat o majitele a zároveň jednatele společnosti.

Jsme kritičtí

Schůzky s námi jsou specifické. Nepíšeme si do bloku vše co řeknete abychom to potom pečlivě přepsali do e-mailu s nabídkou, ale kriticky oponujeme a snažíme se poskytnout jiný náhled na věc. Rádi věci zlepšujeme a zkrášlujeme.

Nejsme nováčci

Naši práci děláme nejlépe jak umíme a to dlouhodobě. Chceme poskytovat kvalitní služby v našem průmyslu i za 5, 10 či 20 let.

Nejsme parta nadšenců, která si přišla hrát za peníze investora. My si na sebe musíme vydělat. Stejně tak jako si díky nám musí být schopen klient vydělat na námi poskytované služby.

Proto se maximálně soustředíme na to skutečně potřebné, tedy na to co vám přináší profit, ne na pozlátka.

V čem jsme výjimeční?

  • Jsme poctivá firma s jasnou vlastnickou strukturou, kontinuálním vývojem a růstem (žádní jednorázoví investoři, žádné razantní změny společnosti či změny ve směrování firmy, apod.)
  • Nejsme „start-up“! – víme kdo je náš klient, víme jaké služby mu poskytujeme, co od nás očekává i jakou mají naše služby cenu.
  • Spokojený zákazník je pro nás nejlepší vizitkou a proto nám není žádný náš zákazník lhostejný a to ani po mnoha letech od dokončení projektu.
  • Neúčtujeme si přípravy na schůzky, rady po telefonu nebo každou minutu času, kterou s vaším projektem strávíme. Přednější je pro nás vaše spokojenost. Nebudete se nás nikdy bát na něco se zeptat.
  • Budujeme s našimi zákazníky trvalý, kvalitní a transparentní vztah.
  • Naše zákazníky vzděláváme – nejsme tajuplní. Vše co děláme se snažíme co nejlépe vysvětlit.
  • Našim partnerům platíme včas, či dokonce v předstihu. Na základně této skutečnosti jsme si společně vybudovali výborný obchodní vztah, který nám pomáhá dodržovat dohodnuté termíny a lépe plánovat naše kapacity.
  • Naše ceny jsou konečné – nesnižujeme uměle cenu ve výběrovém řízení, abychom ji následně méně či více nápadně navýšili a to ať už v průběhu tvorby nebo v rámci servisu během provozu webových stránek.
  • Jsme specialisté – to co nabízíme, umíme opravdu kvalitně.