Často se nás ptáte na ceny webu či online marketingu. My, protože ke každému projektu přistupujeme individuálně a individuálně jej naceňujeme (nemáme žádné tabulkové ceníky), jsme se snažili vždy nejdříve vyslechnout klienta abychom zmapovali jeho potřeby a následně pro něj navrhli nejvhodnější řešení (v našem případě ne nutně nejdražší).

Bohužel povědomí o webu a marketingu je v Čechách stále dost mizerné a stále nejsme zvyklí si vážit práce ostatních lidí a tím pádem ji neumíme ani adekvátně ohodnotit. Proto jsme se rozhodli rámcový ceník zveřejnit abychom si vzájemně ušetřili čas nesmyslnými schůzkami, které k ničemu nevedou, protože člověk není ochotný zaplatit naprosto adekvátní cenu za to, co požaduje.

Chápeme, že zorientovat se v cenách služeb online agentur není jednoduché – i proto jsme se snažili o osvětu v podobě vydání dvou knih na vlastní náklady (Kritický pohled na web a Kritický pohled na marketing).

Ceny webu

Pokud máte rozpočet na web nižší než 50.000,- Kč, tak pro vás velmi pravděpodobně nebudeme vhodný partner. Realizovat web pod tuto částku by pro nás znamenalo, že bychom jej platili z vlastního za vás. A zase až tak svoji práci nemilujeme.

Pokud máte rozpočet mezi 50.000,- Kč – 200.000,- Kč jsme pro Vás z našeho pohledu ideální partner a dokážeme Vám poskytnout skvělou službu.

Ceny online marketingu

Doby, kdy existoval jediný online marketingový nástroj a tím bylo umělé vytváření odkazů v patičkách stránek jsou nevratně pryč. Dnes má online marketing mnoho podob, existuje nespočet softwarů, nespočet odborností a nespočet strategií, jak jej uchopit. Proto i v tomto případě došlo k navýšení cen.

Pokud máte na online marketing méně než 10.000,- Kč/měsíčně doporučovali bychom vám spíše využít našeho individuálního školení, kde vás naučíme si potřebné zajistit svépomocí. Díky tomu pak tuto částku budete moci proinvestovat třeba v kreditu.

Pokud máte rozpočet nad 10.000,- Kč/měsíčně, tak spolu určitě najdeme nějakou cestu jak vašemu online projektu pomoci k většímu úspěchu.

Napsal Štefan Ihnat dne 2018.10.17